InformacjeSport i rekreacjaZabrze

Zabrze: Górnik Zabrze laureatem XXVII Międzynarodowego Halowego Turnieju Piłki Nożnej Juniorów o Puchar Prezydenta Miasta Zabrze

W rozgrywanym 19 i 20 stycznia w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji turnieju piłki nożnej w klasie juniorów zmierzyło się 8 drużyn.

Górnik Zabrze

Po emocjonującym finale piłkarze Górnika Zabrze zwyciężyli Podokręg Zabrze 1:0. W meczu o trzecie miejsce MKS Zaborze Zabrze pokonał NKP Podhale Nowy Targ 1:0.

Najlepszym bramkarzem turnieju był Dominik Brzozowski reprezentujący MKS Zaborze Zabrze.

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Mateusza Otrębę reprezentującego NKP Podhale Nowy Targ.

Z dorobkiem 3 bramek, królem strzelców został zawodnik Górnika Zabrze Bartłomiej Eizenchart.

Info: um.zabrze.pl