Sport i rekreacja

Wyniki 4 kolejki Knurowskiej Ligi Piłki Siatkowej.

TKKF Szczygłowice – AWRUK Team 2:3 25:23, 23:25, 8:25, 25:23, 12:15

Po bardzo emocjonującym pojedynku lepszą okazała się ekipa AWRUK Team. Początek spotkania należał jednak do drużyny TKKF – u, który to pierwszego seta spotkania zwyciężył do 23. Bliźniaczo podobny przebieg miał set numer 2, z tym, że ostatecznie w tym secie lepsza okazała się ekipa AWRUK Team. Kolejny set zdecydowanie na korzyść ekipy Krzysztofa Danek. Ekipa TKKF – u jednak nie złożyła broni i doprowadziła do tie-breaku, w którym to uległa do 12.

Ekipa Czwartkowa – 4FUN 3:2 21:25, 24:26, 25:17, 25:21, 15:9

Już na samym początku meczu można było zauważyć wzmocnienia kadrowe po obu stronach. Lepiej w początkowej fazie meczu zaprezentowała się ekipa 4FUN zwyciężając odpowiednio dwa sety do 21 i 24. W trzecim secie doszło niestety do kontuzji zawodnika z ekipy 4FUN a do głosu zaczęła dochodzić Ekipa Czwartkowa, lider tegorocznych rozgrywek. Jak mówi stare siatkarskie przysłowie, kto nie wygrywa 3:0 ten przegrywa 3:2. Tak było i tym razem. Po bardzo zaciętym pojedynku liderzy rozgrywek zainkasowali 2 punkty i tym samym powiększyli przewagę nad drugim zespołem w tabeli.

MOSiR Knurów – JRG Knurów – mecz się nie odbył

Drużyna JRG Knurów nie dotarła na mecz. Przypominamy, iż jest to już 2 mecz w tym sezonie, do którego wymieniona ekipa nie przystąpiła. W związku z czym, po rozmowie telefonicznej z kapitanem, drużyna JRG Knurów postanowiła wycofać się z rozgrywek. Wszystkie mecze z udziałem tej drużyny zostają anulowane według regulaminu KLPS. Tabela została zweryfikowana.

SALVATOR – Gram, Kibicuję, Pomagam 3:2 25:9, 24:26, 25:20,17:25,15:11

W kolejnym spotkaniu zgromadzeni kibice nie mogli narzekać na brak emocji. Już po raz trzeci w tym dniu o końcowym zwycięstwie decydował tie-break. Ekipa SALVATORA przystąpiła do meczu z wielkim przytupem zwyciężając pewnie 1 seta. W kolejnych setach spotkanie się wyrównało a o zwycięstwach decydowały końcowe fragmenty meczów. W decydującym secie zwyciężył SALVATOR dopisując do tabeli 2 punkty. Ekipa Gram, Kibicuję, Pomagam zdobyła pierwszy historyczny punkt, gdyż jak wiemy jest to ich inauguracyjny sezon.