Kultura i rozrywkaNewsy

Wakacyjna Bitwa Miast : Knurów vs. Mikołów

 

 

 

Trwa Wakacyjna Bitwa Miast- zabawa zaproponowana czytelnikom i internautom przez redakcję Dziennika Zachodniego i NaszeMiasto.pl.

Plebiscyt składa się z kilku etapów, w których miasta naszego województwa, zestawione ze sobą w pary, rywalizują w bitwie na głosy. Zadaniem mieszkanców jest wysłanie sms-a lub kliknięcie na stronie www z głosem poparcia na swoje miasto. Zwycięsca przechodzi dalej, aby ponownie stanąć w szranki z innym wygranym miastem i tak aż do Wielkiego Finału.

W I rundzie, dzięki zangażowaniu Knurowian, nasze miasto dość wyraźnie pokonało Żywiec stosunkiem głosów 134 do 50. W drugiej rundzie Knurów rywalizował z gminą Czerwionka-Leszczyny, którą ostatecznie pokonał wynikiem 528 głosów za Knurowem do 476 dla Czerwionki-Leszczyn. W kolejnym, trzecim już etapie Knurów zmierzy się z Mikołowem.

Wszystkim, którzy zechcieli przyłączyć się do tej zabawy, przyczyniając się do zwycięstwa serdecznie dziękujemy i zachęcamy do dalszego głosowania !

 

Aby zagłosować na Knurów można:

  • wysłać sms-a na numer 72355 o treści DZWBMK.2 (koszt 2,46 zł z VAT) – uwaga : każdy głos mnożony jest x 5
  • oddać głos na Facebooku, logując się na swoje konto i używając aplikacji NaszeMiasto.pl.– uwaga: każdy głos liczony jest podwójnie
  • oddać głos na stronie www portalu NaszeMiasto.pl

PAMIĘTAJ, ŻE CZAS TRWANIA PLEBISCYTU JEST OGRANICZONY I TRWA TYLKO DO PONIEDZIAŁKU 11 SIERPNIA, A W PRZYPADKU GŁOSOWANIA INTERNETOWEGO TYLKO DO 4 SIERPNIA!

info:  knurow.pl

 

 

wojnamiast