Czerwionka-LeszczynySport i rekreacja

Unia Książenice vs Płomień Połomia – mecz sparingowy

W sobotni poranek 3 lutego o godzinie 9:00 na sztucznym boisku w Dębieńsku został rozegrany kolejny mecz sparingowy.

Rywalem był Płomień Połomia. Zespół z Połomii przyjechał zaledwie z 11 zawodnikami do gry.

Unia przystąpiła do tego spotkania również w mocno okrojonym składzie.

Od początku na murawie widzieliśmy:  Niemiec – Siedlok, Tumula, Skowronek, ZAWODNIK TESTOWANY, Kaczmarczyk, Malcher, Przybyszewski, Suchiński, Adamkowski, Kołodziejczyk.

Na ławce rezerwowych pozostali: Podpłoński, ZAWODNIK TESTOWANY, ZAWODNIK TESTOWANY, ZAWODNIK TESTOWANY, Kośmider, Adamczyk.

Pierwszego gola w meczu widzieliśmy już w 12 minucie kiedy to po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Rafała Adamkowskiego, najwyżej do piłki wyskoczył Michał Siedlok i mocnym strzałem głową pokonał bramkarza z Połomii.

Wyrównanie mieliśmy w 19 minucie spotkania kiedy to Płomień zdobył po zespołowej akcji kontaktowego gola.

Kolejnego gola zobaczyliśmy w 39 minucie kiedy to po raz kolejny ze stałego fragmentu gry, tym razem z rzutu wolnego dośrodkowywał Rafał Adamkowski, a swojego gola strzelił Marcin Kołodziejczyk.

W drugiej połowie na boisku zobaczyliśmy wszystkich zawodników rezerwowych, którym trener Marcin Koczy bacznie się przygląda.

Ostatni gol był autorstwa Jacka Drapacza, który w meczach kontrolnych strzela gole jak na zawołanie i udowadnia swą wysoką dyspozycję.

Kolejny mecz kontrolny odbędzie się 10 lutego w Dębieńsku na sztucznej murawie.

O godzinie 12:30 rozegramy spotkanie z Gwarkiem Ornontowice.

Zapraszamy już dziś wszystkich kibiców na to ciekawe spotkanie.

Info: Unia Książenice