Turniej im. Tadeusza Wierciocha w Knurowie.

Najlepszą drużyną turnieju okazała się drużyna Górnika Zabrze z rocznika 2002, Concordia Knurów zajęła drugie miejsce.
W finale nie zdołała się przeciwstawić dobrze dysponowanej drużynie z Zabrza przegrywając 7:3.
Druga drużyna z Knurowa w bezpośredniej potyczce w półfinale uległa dobrze w tym dniu dysponowanej drużynie Concordii 0:2 i w spotkaniu o 3 miejsce uległa drużynie Unii Racibórz 0:3.

Dzisiejszy turniej to już XXII edycja. Tym razem znowu nie udało się wygrać tych zawodów drużynie z Knurowa. W poprzedniej edycji też był finał w którym też przegrała Concordia. Turniej zaszczyciła swoją obecnością żona Tadeusza Wierciocha pani Mirosława. Byli również obecni członkowie rodziny, Marek i Grzegorz zawodnicy knurowskiego klubu. Zawody zaś sędziował najmłodszy Szymon Wiercioch.
Okazały puchar przechodni ufundowany przez rodzinę trafił w ręce młodych piłkarzy Górnika Zabrze.

13:40 – mecz o miejsca 7-8 APG Gliwice – Płomień Czuchów 1:3
14:00 – mecz o miejsca 5-6 Olimpia Piekary Śląskie – Piast Gliwice 1:1 (karne Piast)
14:20 – mecz o 3 miejsce Unia Racibórz – APN Knurów 3:0
14.40 – finał Górnik Zabrze – Concordia Knurów 7:3