Toszek/Powiat Gliwicki Powiatowy Jarmark Wielkanocny w Toszku A.D. 2022 przeszedł do historii

0
726

Toszek/Powiat Gliwicki

Powiatowy Jarmark Wielkanocny w Toszku A.D. 2022 przeszedł do historii
#powiatgliwicki #toszek #wielkanoc

Kto nie był, niech żałuje! A kto był z nami w tę niedzielę palmową na zabytkowym Rynku w Toszku, pewnie potwierdzi, że było miło. Można było bowiem skosztować pysznego barszczu wielkanocnego przygotowanego przez HG Grochla, zrobić sobie świąteczne zdjęcie w Fotobudce, „pyknąć” fotę z Zającem Beniem (który twarz-mordkę miał może trochę straszną, ale serce złote), skosztować wybornych przysmaków, jakie przygotowały Koła Gospodyń Wiejskich, ozdobić wielkanocne babeczki i kupić mnóstwo fajnych stroików i ozdób wielkanocnych! Było naprawdę radośnie!

Powiatowy Jarmark Wielkanocny oficjalnie otworzyli: Waldemar Dombek, starosta gliwicki, Grzegorz Kupczyk, burmistrz Toszka, Tadeusz Kobiernik, przewodniczący Rady Miejskiej w Toszku oraz ks. Sebastian Bensz, proboszcz parafii p.w. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Toszku oraz gościnnie Tomasz Olichwer, poseł na Sejm RP. Pozdrawiamy!

Serdecznie dziękujemy Miastu i Gminie Toszek za wspaniałą i profesjonalną współorganizację, a szczególnie Pani Joasi Rosikoń za trud organizacyjnych zmagań! Dziękujemy wszystkim służbom i ludziom zaangażowanym w przygotowanie tegorocznego jarmarku. Doceniamy! Zając Benio dziękuje także za wypożyczenie stroju KGW Paczyna!
Radosnych Świąt Wielkanocnych!

info: powiat gliwicki