Skoczów/Knurów: Piłkarki MTS-u w drodze po kolejne zwycięstwa

0
332
Skoczów/Knurów: Piłkarki MTS-u w drodze po kolejne zwycięstwa
 
Podopieczne trenera Oskara Radkiewicza kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa w rozgrywkach II ligi futsalu kobiet. Zawodniczki MTS-u Knurów przewodzą w ligowej stawce z kompletem zwycięstw. W najbliższy weekend zmierzą się dwukrotnie z Wisłą Skoczów. Pierwszy mecz zostanie rozegrany w sobotę 29 stycznia w Skoczowie, rewanż następnego dnia w szczygłowickiej hali przy ulicy Górniczej.
 
Knurowianki w miniony weekend wygraną z UKKS Istebna powiększyły przewagę w tabeli do sześciu punktów nad resztą stawki. MTS Knurów może pochwalić się w tegorocznych rozgrywkach najwyższą wygraną w lidze, pokonując Womens Sports Academy Ustroń na własnym parkiecie aż 15:0.
Teraz dojdzie do nietypowej sytuacji, gdzie knurowskie piłkarki dzień po dniu zmierzą się z Wisłą Skoczów. – „Postanowiliśmy szybko rozegrać zaległe spotkanie z Wisłą. Jeden mecz rozegramy na wyjeździe, drugi u siebie. Mam na tyle szeroką kadrę, że podzielę dziewczyny na dwa zespoły i rozegramy dwa spotkania w ciągu weekendu” – mówi trener MTS-u Knurów Oskar Radkiewicz.
 
Sobotni mecz w Skoczowie zostanie rozegrany o godzinie 18:00, zaś niedzielny pojedynek obu zespołów w Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Szczygłowicach rozpocznie się o godzinie 11:00.
 
AW