Skoczów/Knurów: MTS z czwartym miejscem na turnieju o Puchar Rzeki Wisły

W niedzielę 14 sierpnia w Skoczowie odbyła się dziesiąta edycja turnieju o Puchar Rzeki Wisły pod Honorowym patronatem Prezesa Skoczowskiego Podokręgu Piłki Nożnej Bogusława Walicy. Piłkarski turniej wygrały zawodniczki TS Mitech Żywiec. Drugie miejsce zajęły piłkarki LKS Goczałkowice Zdrój, a trzecie KS SWD Wodzisław Śląski. MTS Knurów, który także wziął udział w turnieju uplasował się tuż za podium na czwartym miejscu.

Spotkania turniejowe były rozgrywane w systemie każdy z każdym w czasie 1×15 min. Pierwszym trzem zespołom przyznano puchary, medale oraz dyplomy. Dla pozostałych zespołów dyplom. Zawodniczki otrzymały również nagrody indywidualne.

W tegorocznej edycji turnieju o Puchar Rzeki Wisły wzięło udział dziewięć zespołów: MTS Knurów (IV liga kobiet), TS Mitech Żywiec (III liga kobiet), LKS Bestwina (IV liga kobiet), KKS Wisła Skoczów U15 (Śląska Liga Trampkarek), KKS “Wisła” Skoczów (IV liga kobiet), KS SWD Wodzisław Śląski (I liga/CLJ), LKS Goczałkowice (IV liga kobiet), UKS RIO Pielgrzymowice (IV liga kobiet) oraz UKKS Istebna (IV liga kobiet).