Skierniewice/Knurów: Zawodniczki Eugenu Knurów nominowane na Mistrzostwa Europy w Trójboju Siłowym Klasycznym

0
122

52 zawodników z całej Polski weźmie udział w tegorocznych Mistrzostwach Europy w Trójboju Siłowym Klasycznym, które odbędą się na przełomie listopada i grudnia bieżącego roku w Skierniewicach. Łącznie o medale powalczy aż 638 zawodników z całej Europy. Na turniej mistrzowski o triumf Starego Kontynentu nominowane zostały dwie zawodniczki Eugenu Knurów: Justyna Pietrykowska i Martyna Wystemp. Szansę na występ w zawodach w Skierniewicach ma także Sandra Dzieżok, która znalazła się na liście rezerwowej.

Justyna Pietrykowska została nominowana w kategorii SubJunior (-76kg), zaś Martyna Występ w kategorii Junior (-63kg). Sandra Dzieżok jeśli zostanie powołana na kadry na Mistrzostwa Europy wystartuje w kategorii SubJunior (-57kg).

Przypomnijmy, w sierpniowych Mistrzostwach Europy w wyciskaniu sztangi leżąc w stylu klasycznym, które odbyły się w Budapeszcie Sandra Dzieżok i Justyna Pietrykowska zdobyły po jednym złotym i srebrnym medalu. Krążek koloru złotego dołożył także Dawid Pietrykowski.

Mistrzostwa Europy w Trójboju Siłowym Klasycznym odbędą się w terminie 25 listopada – 4 grudnia w Skierniewicach. Ostateczna lista reprezentantów Polski, która wystartuje w zawodach zostanie opublikowana 4 listopada.

AW

Info: UKS Eugen Knurów