Rybnik: SREBRNY MEDAL DLA SIM

0
181
Fot. materiał organizatora konkursu.

Rybnicki System Informacji Miejskiej otrzymał srebrny medal KTR 2021. To nagroda przyznawana przez Klub Twórców Reklamy. Na gali KTR i Innovation 2021 przyznano 164 nagrody w konkursie KTR, w tym 34 złote, 57 srebrnych i 73 brązowych.

SIM nie był stworzony dla nagród – śmieje się Robert Cebula, naczelnik Wydziału Promocji.  – Był stworzony dla miasta i dla mieszkańców, ale przyznaję, że to dla nas ogromne wyróżnienie, bo to bardzo prestiżowy konkurs. Ogromne podziękowania dla Studia Otwartego, które stoi za tym projektem. Często rozmawiamy o tym, że oni mieli doskonały pomysł, spełnili nasze oczekiwania, a my odwagę do realizacji – mówi naczelnik Cebula.   

Konkurs Klubu Twórców Reklamy to  święto kreatywności i twórczej odwagi, w której organizatorzy doceniają wyrazistą komunikację, niestandardowe i przełamujące konwencję idee oraz aktualność użytych narzędzi, mediów i tematów. Nagrody przyznawane są w czterech kategoriach: Communication, Design, Technology oraz Craft. Nominowane prace nagradzane są brązem, srebrem, złotem oraz nagrodą Best of category. Konkurs KTR organizowany jest od 2004 roku.

info: rybnik.eu