Czerwionka-LeszczynyKronika policyjnaRybnik

Rybnik: Poszukujemy świadków zdarzenia drogowego

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Rybniku poszukują świadków zdarzenia drogowego do którego doszło 12.03.2017r. około godz. 21.30 w Rybniku na ulicy Wincentego Kadłubka. Osoby będące świadkami zdarzenia lub posiadające jakiekolwiek informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt z rybnickimi policjantami.

Do zdarzenia doszło 12 marca br. około 21.30 w Rybniku na ulicy Wincentego Kadłubka. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Audi A4 (typ kombi, koloru czarnego lub granatowego z połyskiem i srebrnymi relingami) jadąc w kierunku ulicy Wodzisławskiej, na łuku drogi w lewo nie dostosował prędkości do warunków ruchu, zjechał na prawe pobocze, gdzie uderzył w zaparkowany samochód osobowy, który siłą uderzenia został przemieszczony i uderzył w słup energetyczny powodując jego uszkodzenie. Po zderzeniu sprawca zawrócił na wysokości skrzyżowania z ulicą Wodzisławską, a następnie oddalił się ulicą Hetmańską w stronę Niedobczyc.

Rysopis kierującego audi: mężczyzna, w wieku około 30 lat, normalnej budowy ciała, około 170 cm wzrostu.

Pojazd może posiadać następujące uszkodzenia: uszkodzone w całości prawe przednie naroże wraz z reflektorem oraz prawy bok, z pojazdu wyciekły także płyny eksploatacyjne.

Osoby będące świadkami kolizji lub posiadające jakiekolwiek informacje w przedmiotowej sprawie proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Rybniku przy ul. Pl. Armii Krajowej 5, osobiście albo telefonicznie – numery telefonów (32) 429 52 55, 997 lub 112.

Można również kontaktować się bezpośrednio z Wydziałem Prewencji KMP w Rybniku (32) 429 52 60.

info: KMP Rybnik