InformacjeKronika policyjnaRybnik

Rybnik: Poszukiwany ukrywał się w szafce kuchennej

29-letni poszukiwany listem gończym wpadł, gdy policjanci przeszukali mieszkanie. Mężczyzna, będąc przekonanym, że znalazł znakomitą skrytkę, ukrył się w szafce pod zlewozmywakiem. Podczas zatrzymania rybniczanin znieważył interweniujących policjantów, groził im pobiciem, a ponadto chciał nakłonić stróżów prawa do odstąpienia od czynności służbowych, proponując im łapówkę. Grozi mu teraz kara nawet ośmiu lat więzienia.

Policjanci ogniwa patrolowo – interwencyjnego z Komisariatu Policji w Boguszowicach zatrzymali 29-letniego poszukiwanego listem gończym. Działania prowadzone przez śledczych doprowadziły do ustalenia jego aktualnego miejsca pobytu. Policjanci pojechali do jednego z mieszkań przy ulicy Pukowca. Kobieta, która otworzyła drzwi mieszkania, przekazała mundurowym, że mężczyzna wyszedł z mieszkania przed ich przybyciem. Stróże prawa nie dali jednak wiary słowom 33-latki i przeszukali mieszkanie. Skulony mężczyzna, licząc, że uniknie w ten sposób więzienia, ukrył się w szafce pod zlewozmywakiem.

Mundurowi zatrzymali 29-latka. Podczas zatrzymania mężczyzna znieważył interweniujących policjantów, groził im pobiciem, a ponadto chciał ich nakłonić do odstąpienia od czynności służbowych, proponując im łapówkę. Rybniczanin został osadzony w zakładzie karnym. Za popełnione przestępstwa grozi mu do ośmiu lat więzienia.

Info: Policja Rybnik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *