Ruda Śląska: SKECZ vs WIC konkurs on-line

0
104

Miejskie Centrum Kultury im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej zaprasza…
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

SKECZ vs WIC

konkurs on-line

Żyjemy obecnie w dość trudnej rzeczywistości związanej z pandemią, często zatem nasze humory nie są zbyt dobre. Warto jednak dbać o pogodę ducha i pozytywne nastawienie, a więc dla polepszenia ogólnego nastroju i samopoczucia proponujemy Wam nagranie własnego – autorskiego SKECZU o dowolnej tematyce.

Zachęcamy do wysłania nam (w formie linka do nagrania na youtube bądź innym tego typu kanale) amatorskiego nagrania skeczu, który przygotujecie sami wg dowolnego pomysłu.

Dla jeszcze większej zachęty proponujemy, zgodnie z obowiązującymi trendami sub-kategorię WIC*, czyli nieco krótszą i prostszą od skeczu formę, żartu opowiedzianego śląską gwarą.

(*WIC – potocznie: dowcip, żart, kawał; witz)

Wybrany przez powołane przez organizatora jury w składzie: Grzegorz Poloczek, Bronisław Wątroba – skecz nagrodzimy i pomożemy w przygotowaniu profesjonalnego nagrania.

Laureatów nagrodzimy okolicznościowym upominkiem oraz pomożemy przygotować prezentowany skecz w sprzyjających warunkach – na scenie MCK z naszą profesjonalną pomocą i rekwizytami, a ponownie przygotowane w tych warunkach nagranie upublicznimy na naszych stronach internetowych i kanałach w mediach społecznościowych.

Termin nadsyłania nagrań: do 15 marca 2021 r.

Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: organizacja@mckrudasl.pl

Data premiery – publikacji przez MCK: 1 kwietnia 2021 r.

Zapraszamy do udziału w naszym konkursie!

info: mck ruda śląska