Wspaniałe miejsce TYLKO dla Kobiet

W Studio Figura Knurów otrzymasz kompleksowy program odchudzania i modelowania sylwetki. Jest to sprawdzony w 200 gabinetach w Polsce sposób 5ciu kroków do osiągnięcia wymarzonej figury:

1. Szczegółowy wywiad pozwala nam na poznać Twoje nawyki żywieniowe, aktywność fizyczną oraz ewentualne dolegliwości zdrowotne. Razem określimy cel jaki pragniesz osiągnąć. 

2. Dobierzemy odpowiednie zabiegi, które pomogą osiągnąć Twój cel w jak najszybszym czasie!

3. Przekazujemy dopasowany do Twoich potrzeb, program dietetyczny, który oczyści Twój organizm, poprawi metabolizm, polepszy samopoczucie i pozwoli Ci cieszyć się wymarzoną sylwetką. 

4. Przedstawimy naturalne suplementy i kosmetyki z naszej autorskiej linii Studio Figura, które pomogły wielu kobietom zadbać o ciało i zdrowie w domu. Przyspieszają również spodziewane efekty.

5. Kiedy Ty będziesz realizować program ćwiczeń, my będziemy monitorować Twoje rezultaty, aby jeszcze bardziej pozytywnie zmotywować Cię do działania i pokazać, że jesteś coraz bliżej osiągnięcia celu. 

Studio Figura Knurów to także niezwykła, unikalna, kobieca atmosfera. Profesjonalny i wykwalifikowany personel, oferujący usługi najwyższej jakości. Niezapomniane wydarzenia i konkursy, które zmotywują Cię do osiągnięcia celu. A przede wszystkim Studio Figura to WY, kochane klientki! 

 

Zapraszamy na nasz facebookowy fanpage – Kliknij na Nasz LOGOTYP