Reklama: Auto Maniek. Wszystko co dobre dla Twojego samochodu.

0
5580

 

Auto Maniek od kilkunastu lat troszczy się o samochody z Knurowa i okolicy. Dba o to, by auta były sprawne, a jazda nimi, prócz przyjemności, dawała poczucie bezpieczeństwa i wpływała dobrze na zdrowie i samopoczucie podróżujących. Od kilku lat zajmuje się także ich czyszczeniem oraz pielęgnacją.

Twój samochód potrzebuje wymiany oleju? Układ wydechowy daje o sobie dotkliwie znać, przyprawiając o ból głowy i uszu? Trzeba sprawdzić hamulce przed rodzinnym wyjazdem na wczasy? Po włączeniu auta brzydki zapach sprawia, że masz ochotę iść na piechotę? Klimatyzacja nie chłodzi, a Twojej rodzinie ciężko przetrwać podróż nad morze? Dzieciom słońce świeci w oczy? A może po wczasach wewnątrz samochodu masz piaskownicę zamiast tapicerki, a na masce mieści się muzeum historii naturalnej owadów z całej Polski? Czy raczej odczuwasz nadchodzącą zimę i chcesz zabezpieczyć lakier Twojego Twojego auta przed solą i innymi szkodliwymi czynnikami?

W każdej z tych sytuacji oraz w wielu innych pomoże Ci knurowski Auto Maniek.

Sprawdź, co Auto Maniek może zrobić dla Twojego samochodu na http://www.automaniek.pl/

Na stronie znajdziesz informację o naszym serwisie samochodowym, studiu detailingowym – car spa, a nawet usługach mobilnych dla Twojego domu – praniu parowym u Klienta oraz renowacji tapicerki skórzanej.

Możesz również zobaczyć metamorfozy samochodów na fun page http://www.facebook.com/automaniekpl

 

(2-10)