Ciekawostki z ...InformacjeRegion

Region: Żółtym Jelczem do Rud Raciborskich oraz nad Zalew Rybnicki

Żółty Autobus zaprasza wszystkich miłośników podróży i historii do udziału w niezwykłym wyjeździe naszym klasycznym Jelczem, który odbędzie się 27 lipca. Tym razem zabierzemy Was w podróż do Rud Raciborskich oraz nad malowniczy Zalew Rybnicki.

„Trasa przejazdu rozpocznie się o godzinie 13:00 z bytomskiego dworca autobusowego kontynuując przez Zabrze, Gliwice i Knurów, aż do Szczygłowic, gdzie zrobimy krótką przerwę. Następnie ruszymy w kierunku Rud Raciborskich i Zalewu Rybnickiego, gdzie zaplanowane są kolejne przystanki. Po odkrywaniu uroków tamtejszych krajobrazów i zabytkowych miejsc, wrócimy tą samą trasą do punktu wyjścia” – informują organizatorzy.

Cena za przejazd w obie strony wynosi 40 zł od osoby. Prosimy o dokonanie przedpłaty na podane konto bankowe, używając tytułu: „Przejazd okazjonalny – żółty autobus” oraz daty wyjazdu. Potwierdzenie przelewu prosimy przesłać na adres e-mail: zoltyautobus120@gmail.com, wraz z informacją, na którym przystanku planujecie dołączyć do podróży.

Organizacja wyjazdu wymaga minimum 25 uczestników. W przypadku odwołania przez organizatora, organizatorzy zapewniają zwrot pieniędzy. Rezygnacja z uczestnictwa przez zapisanych osób nie podlega zwrotowi środków.

„Zachęcamy do zakupu biletów na przejazd kolejką wąskotorową na miejscu, gdzie czekać będą na Was wspaniałe atrakcje, w tym wstęp do parku przy klasztorze cystersów i na zaporę nad Zalewem Rybnickim – wszystko bez dodatkowych opłat. Dołączcie do naszej podróży i odkryjcie magiczny świat historii i przyrody z komfortem naszego żółtego Jelcza!” – przekonują organizatorzy

Dla dalszych informacji i pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 789421552.

Fot. Agnieszka Łyko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *