Region: Powiatowy Festiwal Krepla

0
233

Zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich z Powiatu Gliwickiego do udziału w Powiatowym Festiwalu Krepla, który odbędzie się 9 lutego 2024 roku o godzinie 17:00 w Sali Peterswaldzkiej toszeckiego Zamku.

Festiwal będzie miał formę konkursu. O udziale w wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszeń. Podczas Festiwalu prosimy o zaprezentowaniu wyrobów kulinarnych – między innymi pączków, faworków w celach degustacyjnych (około 40 sztuk) oraz wyrobów dla jury konkursowego (maksymalnie dwa pączki lub pączek i dwa faworki na talerzyku – warunek bezwzględny).

Organizatorzy zapewniają serwis kawowy, stoły, krzesła, dostęp do prądu, oprawę muzyczną, nagrody i wyróżnienia. Podczas imprezy Koła będą mieć możliwość sprzedaży wyrobów własnych.

Mile widziane są stroje reprezentujące Koła Gospodyń Wiejskiej.

Prosimy o wybranie maksymalnie czteroosobowej reprezentacji Koła. Pięć Kół zostanie nagrodzonych, natomiast pozostałe otrzymają wyróżnienia o wartości 200 złotych.

Zgłoszenia przyjmujemy do 15 stycznia. Prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia, która znajduje się na stronie www.zamektoszek.eu w zakładce „Festiwal Krepla” i przesłanie na adres marketing@zamektoszek.eu.

Do zgłoszenia prosimy o dołączenie minimum pięciu zdjęć prezentujących działalność Koła lub filmik.

Więcej informacji udzielają Katarzyna Prawda lub Barbara Skawińska pod numerem telefonu 32 233-44-93.

Info: Powiat Gliwicki