KnurówNewsyRegion

Raport z drogi – tylko z wczoraj

W poniedziałek, 23 listopada na naszych drogach wydarzyło się 14 kolizji. Policjanci zatrzymali jednego nietrzeźwego kierowcę oraz trzech, którzy prowadzili swoje pojazdy mimo cofniętych uprawnień.

Około godziny 6.00 na ul. Powstańców Śląskich w Pyskowicach funkcjonariusze z gliwickiej drogówki zatrzymali 59-letniego gliwiczanina, który będąc w stanie nietrzeźwości (0,8 promila), kierował renaultem. Podejrzanemu zatrzymano prawo jazdy kategorii B. Czeka go proces karny i grzywna –co najmniej 5 tys. zł.
W południe, podczas rutynowej kontroli na ul. Warszawskiej w Gliwicach, zatrzymano 31-latka z Krakowa jadącego mercedesem pomimo wydanej przez prezydenta Krakowa decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania.
Około godziny 15.30 na ul. Wilsona w Knurowie wpadł mieszkaniec tego miasta, który kierował seatem mimo zakazu wydanego przez sąd w Gliwicach. Godzinę później, już w Gliwicach przy Chorzowskiej, policjanci zatrzymali 50-letniego gliwiczanina jadącego volkswagenem golfem mimo zakazu wydanego przez sąd zabrzański.

info: KMP Gliwice

 

57-304248