Przyszowice: Podsumowanie sezonu Szkółki Piłkarskiej Jedność 32 Przyszowice

0
294

ℹ Tak jak zapowiadaliśmy – czas na podsumowanie rundy jesiennej w sezonie 2021/2022 w wykonaniu zawodników szkółki Piłkarskiej Jedność 32 Przyszowice.

✅ Rozpoczniemy od podsumowania zmagań w wykonaniu zawodników z rocznika 2️⃣0️⃣1️⃣2️⃣ oraz 2️⃣0️⃣1️⃣3️⃣

‼ Przygotowania do sezonu zawodnicy rozpoczęli od sierpniowego zgrupowania w Głuchołazach. Rywalizacja w lidze rozpoczęła się wraz z początkiem września gdzie rozegraliśmy 10 spotkań w ramach rywalizacji Orlików Młodszych, mierząc się z drużynami z Gierałtowic, Gliwic, Pyskowic i Knurowa. Osiem meczy zakończyło się zwycięstwami naszej drużyny, raz padł remis i tylko raz musieliśmy uznać wyższość przeciwnika. Wyniki nie są najważniejszym aspektem w tej kategorii wiekowej ale na pewno wszyscy są zadowoleni z tego w jaki sposób radziliśmy sobie z rówieśnikami z innych zespołów.

👏 Drużyna wykonała zauważalny postęp w swojej grze. Wszystkie elementy techniczne i taktyczne są na wyższym poziomie niż jeszcze kilka miesięcy temu. Najważniejsze jest jednak to, że chłopcy dobrze się bawią, strzelają dużo bramek, wyciągają wnioski z własnych błędów i niezależnie od warunków atmosferycznych dają z siebie wszystko i robią to co jest ich pasją – GRAJĄ W PIŁKĘ !!!

💛💙 Po zakończonych rozgrywkach ligowych wraz z Szkołą Podstawową w Przyszowicach wzięliśmy udział w największym turnieju piłki nożnej organizowanym przez Polski Związek Piłki Nożnej – „Z podwórka na stadion” gdzie zostaliśmy najlepszą drużyną z całego powiatu Gliwickiego i awansowaliśmy na szczebel wojewódzki ‼

👌 Dziękujemy rodzicom którzy bardzo chętnie i bardzo licznie dopingowali zawodników we wszystkich rozgrywkach a zawodnikom życzymy dalszej pasji i ciągłego rozwoju pod czujnmym okiem trenerów: Skrzypczyk Joanny, Szołtysek Piotr, Labusek Mateusz

 

info: Jedność 32 Przyszowice – szkółka piłkarska