Przyszowice: Nowy sezon – nowe wyzwania…

0
100

W dzisiejsze niedzielne popołudnie zawodnicy roczników 2008/2009 oraz rodzyneki z 2010 rozpoczęli nowy piłkarski rozdział swojej kariery. Różnica jest znaczącą, albowiem mecze nowego sezonu odbywają się już na pełnowymiarowym boisku i na duże bramki. Witamy zatem naszych zawodników w V lidze okręgowej C2 trampkarz.

W pierwszym meczu nowego sezonu zmierzyliśmy się z drużyną UKS Brasil. Nasi zawodnicy bardzo dobrze poradzili sobie z wejściem w nowe boiskowe realia i pewnie pokonali zespół gości 3:1. Strzelcami bramek dla Jedności byli: Olszewski Olivier x1 oraz Grzegorz Koehl x2. Naprawdę duże brawa należą się wszystkim zawodnikom za postawę i zaangażowanie w całym spotkaniu. Słowa uznania również dla bramkarzy których nie przytłoczyła wielkość bramki i w kilku sytuacjach stanęli na wysokości zadania ratując nasz zespół przed startą gola. Dziękujemy również rodzicom za liczną obecność na trybunach i doping dla chłopaków.

Oczywiście zachęcamy do przyjścia na kolejne mecze rozgrywane u nas, jak i na mecze wyjazdowe. Dziękujemy i pozdrawiamy – trenerzy Kamil i Adam.

W MŁODOŚCI SIŁA JEDNOŚCI!!!

info: Jedność 32 Przyszowice