Sport i rekreacja

Przetasowania w tabeli – kolejka KLPS numer 5

Przetasowania w tabeli – kolejka KLPS numer 5, mamy szerszą relację.

W 5 kolejce KLPS – u rozegrano spotkania pomiędzy: TKKF Szczygłowice – Gram Kibicuję, Pomagam 3:0, MOSiR Knurów – 4FUN 3:1, SALVATOR – AWRUK Team 2:3, pauzowała Ekipa Czwartkowa.

Wyniki – 5 kolejka KLPS

TKKF Szczygłowice – Gram, Kibicuję, Pomagam 3:0 25:18, 25:19, 25:14

W pierwszym spotkaniu niedzielnej kolejki Knurowskiej Ligi Piłki Siatkowej spotkały się drużyny TKKF – u oraz ekipa Gram, Kibicuję, Pomagam. Osłabiona kadrowo ekipa GKM starała się dzielnie walczyć. TKKF Szczygłowice ma jednak mecz pod kontrolą zwyciężając odpowiednio w setach do 18,19 i 14. Przypomnijmy, że ekipa Gram, Kibicuję, Pomagam debiutuje w tym sezonie w lidze i radzi sobie całkiem dobrze.

MOSiR Knurów – 4FUN 3:1 25:22, 22:25, 25:21, 25:15

W kolejnym spotkaniu, w samo południe, spotkały się drużyny MOSiR Knurów i 4FUN. Jak się okazało doszło do bardzo wyrównanego pojedynku na bardzo dobrym poziomie. Już pierwszy set przyniósł sporo dobrych wymian siatkarskich a drużyna 4FUN- u broniła niemal każdą piłkę. Kolejne dwa sety to wyrównana gra a o wyniku przesądziły końcowe fragmenty gry. W czwartym secie ekipa MOSiR – u wypracowała kilkupunktową zaliczkę i nie oddała jej do końca.

SALVATOR – AWRUK Team 2:3 12:25, 25:20, 20:25, 25:23, 20:22

Do najbardziej zaciętego spotkania doszło w meczu numer 3. Ekipy SALVATORA oraz AWRUK Team stworzyły bardzo dobre widowisko siatkarskie. O końcowym wyniku zadecydował dopiero set numer 5 a i tu żadna z drużyn nie chciała przegrać! Jak wiemy w piłce siatkowej nie ma remisów dlatego od wyniku 15:15 grano na przewagi a mecz skończył dopiero punkt 22! Brawo dla drużyn za walkę i serce!

Ekipa Czwartkowa pauzowała w kolejce numer 5. W następnym spotkaniu zmierzy się w meczu „na szczycie” z ekipą TKKF Szczygłowice ale nadal utrzymała prowadzenie w tabeli!