Fight Club Knurów

FIGHT CLUB KNURÓW ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO – zachęcamy wszystkie osoby fizyczne do przekazywania na nasz klub 1% podatku dochodowego !

Tylko 1% a dla stowarzyszenia takiego jak nasze to bardzo wiele. To Was nic nie kosztuje.


1% podatku
KRS 0000037904
Cel szczegółowy:
18441 Wieczorek Antonina


1% Pomagamy zdecydować

Rok intensywnej walki za mną 💪. Dzięki naturalnym terapiom jak widzicie mój organizm nie jest wycińczony walką a nabiera na siłach 💪😊. Po mału wygrywam choć jeszcze długa droga przede mną ze względu na nowotworowe komórki macierzyste znajdujące się w krwi, które mogą spowodować przerzuty 😞. Terapie 💉 jak i suplementy 💊 są bardzo kosztowne. Mam do was prośbę o ponowne wsparcie mnie finansowo, abym mogła żyć dla dzieci, męża, rodziny i znajomych. Serdecznie dziękuję Wam za pomoc w zeszłym roku ❤.


Zainwestujcie/Przekażcie 1% podatku tylko wtedy gdy nie znajdziecie kogoś, kto bardziej potrzebuje tych pieniędzy.

Podaruj 1% dla Zuzanny Zimończyk

Zuzia cierpi na genetyczną chorobę stwardnienie guzowate i zespół Westa, padaczkę i zespół preekscytacji. Mała ma kilka guzów w głowie i 8 w serduszku.Stowarzyszenie Przyjaciół Leszczyn „Dzwon”

Dbamy o stary, leszczyński cmentarz, troszczymy się o naszą przyrodę, pamiętamy o przodkach i lokalnej historii.Kochani zachęcamy do przekazania 1% swojego podatku na rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej z Czerwionki.

Z góry dziękujemy za okazane wsparcie.


Kochani bardzo prosimy o Wasz 1%, dzięki niemu ratujemy życie setkom stworzeń.
Program do rozliczeń można pobrać z naszej stronki, pamiętajcie aby w rubryce CEL wpisać: Gliwice

http://otoz.gliwice.pl/jeden-procent-2/pitprojekt-2018/
Dziękujemy !


Nadszedł już czas rozliczeń podatkowych.

Czy wiecie, że możecie podarować swój 1% jednemu z naszych założycieli – Stowarzyszenie Luxtorpeda? 


Kochani pomóżmy Nikolinie, przekazując jej swój 1% podatku.To nic nie kosztuje a jej może bardzo pomóc w leczeniu i rehabilitacji. Za każdy gest, za okazane serce, za dobroć bardzo dziękujemy.


 Ochotnicza Straż Pożarna w Leszczynach zwraca się z uprzejmą prośbą do osób prywatnych oraz firm o przekazanie 1 % podatku, który zostanie przeznaczony w całości na zakup nowego sprzętu strażackiego.

Serdecznie dziękujemy !


Olek Stec – Neuroblastoma

Dziękujemy za każdy przekazany 1%

 Może ktoś nie ma jeszcze pomysłu na kogo chce oddać swoją cegielke.. Dzięki Wam będziemy mieć szansę na immunoterapię i późniejszą rehabilitację po ciężkim leczeniu.


POMOC KRYSTIANOWI

Krystian urodził się 18.02.2011 r. zdrowym chłopcem sielanka zdrowego dziecka trwała nie długo zaczeło się gdy Krystian miał 6-miesięcy był za spokojnym dzieckiem tylko jadł i spał nie było z nim żadnego kontaktu .I się zaczeło jeżdżenie po specjalistach co niektórzy rozkładali ręce ,mówiąc że nie widzą nic niepokojącego ,w końcu w wieku 1,5 roku zapadła jednoznaczna decyzja AUTYZM WCZESNO DZIECIĘCY .Myślałam że wtedy zawalił się cały świat ,ale to był początek co było przed Krystianem .W wieku 3 lat stwierdzono u Krystka epilepsję z którą boryka się do dnia dzisiejszego ,szpitale,kontrole specjalistów ,rehabilitacje,wyjazdy na turnusy ,radzenie sobie społecznie to u niego codzienność .Ale coś było nie tak w dalszym ciągu ,przecież dzieci autystyczne całkiem dobrze sobie mogą radzić tym bardziej tak szybko zdiagnozowane jak Krystian .Jest dzieckiem nie mówiącym ,zmagającym się z codziennymi przeszkodami ,w których staram mu się pomagać ,nie jest to łatwe ale Krystian się nie poddaje i walczy ..Zmiana co niektórych specjalistów ustaliła nowe fakty dotyczące Krystiana .Zawsze wiedziałam że jest AUTYZM ale że właśnie w tym zaburzeniu coś jeszcze go blokuje i potwierdziło się to w Maju 2018 r . Następna diagnoza UPOŚLEDZENIE UMYSŁOWE .Mimo tego wszystkiego co go spotkało w tym jego życiu należy do uśmiechniętego ,pogodnego ,a przed wszystkim walczącego dziecka cieszący się każdym dniem . Dlatego też proszę w imieniu mojego syna o wsparcie .
FUNDACJA DZIECIOM “ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ” UL.ŁOMIAŃSKA 5 01-685 WARSZAWA
KRS 0000037904 Krystian Leśniak 25627
MOŻNA RÓWNIEŻ PRZEKAZAĆ DAROWIZNĘ NA SUBKONTO KRYSTIANA
FUNDACJA DZIECIOM ‘ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ’
UL.ŁOMIAŃSKA 5 01-685 WARSZAWA
NR.KONTA : 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
TUTUŁEM:
25627 Krystian Leśniak darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.
Dziękuje z głębi serca za każde okazane wsparcie.


Polski Czerwony Krzyż


Przekaż 1% swojego podatku
KRS 0000037904
Cel szczegółowy: 29959 Mierzwa Joanna

Możliwość przekazania darowizny
Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
Tytułem: 29959 Mierzwa Joanna darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Dziękujemy.


Concordia Knurów

1 % podatku na pomoc w rozwijaniu kolejnych piłkarskich talentów.


Knurowskie Stowarzyszenie Diabetyków

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego

przekaż 1 % swojego podatku na nasze stowarzyszenie

KRS 0000141003


APN Knurów