Już w sobotę po raz kolejny hala sportowa MOSiR-u w Knurowie-Szczygłowicach będzie gościć najlepszych sztangistów w Polsce i na Śląsku.  Przed nami Puchar Śląska Seniorek i Seniorów oraz Mistrzostwa Śląska Juniorek i Juniorów w wyciskaniu sztangi leżąc. Impreza odbędzie się 11 października, początek rywalizacji o godz. 11. Głównymi organizatorami są UKS Eugen Knurów i MOSiR Knurów. Dla wszystkich kibiców wstęp wolny – serdecznie zapraszamy!

Warto zaznaczyć, iż zawodnicy z Knurowa należą do najlepszych na świecie, a ta siłowa dyscyplina cieszy się niezmiennie sporą popularnością. Knurowianie od lat zdobywają czołowe lokaty na zawodach krajowych i wojewódzkich w wyciskaniu sztangi  leżąc, czy i tym razem będzie podobnie? Warto to sprawdzić osobiście. Początek rywalizacji o godzinie 11.00, wstęp wolny.

Organizatorami imprezy są: Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego, Śląski Okręgowy Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego, Uczniowski Klub Sportowy Eugen oraz MOSiR Knurów.

plakat_wyciskanie_sztangi