NewsySport i rekreacja

Porozumienie na linii Concordia – Wojciech Kempa

Na oficjalnej stronie klubu KS Concordia czytamy :

Porozumienie na linii Klub – Wojciech Kempa

W dniu dzisiejszym ( 5.06.2015) w siedzibie klubu Prezes Andrzej Michalewicz spotkał się z byłym trenerem Wojciechem Kempą. Prezes poinformował trenera, że zawieszenie w obowiązakch dobiegło końca w zwiazku z wyborem nowego szkoleniowca oraz wyjaśnieniu sytuacji w klubie (w szczególności zachowania niektórych zawodników).

 

Obie strony doszły do porozumienia i dzisiaj Wojtek Kempa rozpoczął treningi jako zawodnik KS Concordia, gdyż do 30 czerwca jest zawodnikiem KS Concordia zgłoszonym do rozgrywek i chce dotrzymać uzgodnień ustalonych przez obie strony. Prezes Zarządu zaproponował także rozwiązanie wypłacenia zaległych trenerowi świadczeń w układzie ratalnym i takie porozumienie jest możliwe do podpisania po 30 czerwca 2015. Prezes Zarządu zaproponował Panu Kempie nowe obowiązki w klubie od 1 lipca 2015, o których poinformujemy jak tylko strony ustalą wszelkie niezbędne szczegóły.

 

Prezes Michalewicz po spotkaniu powiedział: „Jest mi niezmiernie miło, że Wojtek wstępnie przyjął moją propozycję współpracy w KS Concordia. Nie można tracić człowieka, który w klubie jest ponad 20 lat, który jak mało kto zna młodzież nie tylko z Knurowa, zna środowisko piłkarskie i wie jak trzeba w nim działać. Trener Kempa posiada wykształcenie i doświadczenie, które pozwoli stworzyć w klubie stanowisko do promowania naszej piłkarskiej młodzieży. Jestem zawsze do dyspozycji trenerów i zawodników. Dzisiejsza rozmowa jest potwierdzeniem, że pomimo ogromnych problemów organizacyjno – finansowych można rozmawiać, a najważniejszym tematem jest Concordia . Dziekuję Wojtek.”

11403424_906939642692588_3872435574498391992_n