NewsySport i rekreacja

Polonia Poraj – Concordia Knurów 4:1

Concordia Knurów w pierwszym meczu nowego sezonu musiała uznać wyższość Polonii Poraj. Nasi rywale na prowadzenie wyszli już w 20. minucie i do końca spotkania utrzymywali bezpieczny rezultat. Knurowianie odpowiedzili bramką w 50. minucie na 2-1, ale później trafiali już tylko rywale. Ostatecznie spotkanie zakończyło się naszą porażką 1-4.

18 min Mesjasz 1:0

33 min Sobala 2:0

55 min Górka 2:1

83 min Sobala 3:1

90 min Nowak 4:1

Polonia: Kępka – Płatkowski, Mesjasz, Mizgała, Krajza, Sobala, Swatek, Psonka, Piwiński (85. D. Nowak), Witczyk (80. Pełka), Kowalski (70. M. Nowak)

Concordia: Chojnacki – Śliwa, Gałach (80. Żyła), Mikulski, Rekus, Buchalik, Górka, Szewczyk (46. Kurkowski), Dziambor, Mawo, Młynek.

Żółte kartki: Płatkowski, Witczyk – Młynek, Mikulski.

a39a5f0edcfb309f3f9932e4ec0845cb_XL

Liderem po pierwszej kolejce jest jednak Ruch Radzionków po wygranej 5:0 z Górnikiem Piaski.