Policja: Policjant z Raciborza zginął na służbie zastrzelony przez bandytę…

0
259

Dzisiaj rano #mundurowi z prewencji interweniowali wobec mężczyzny, który według zgłoszenia był przebrany w policyjny mundur, pijany lub pod wpływem środków odurzających i mógł poruszać się samochodem.

Podczas czynności 40-latek wyciągnął broń i postrzelił policjanta. Niestety mimo reanimacji funkcjonariusza nie udał się uratować.

Sprawca został zatrzymany i z raną postrzałową uda trafił do szpitala.

https://bit.ly/3aX2BG7

info: Śląska.policja.gov.pl

 

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 4 maja br. zginął, wypełniając do końca słowa roty ślubowania, nasz Kolega i Przyjaciel – młodszy aspirant Michał Kędzierski.
Michał zawsze marzył o służbie w Policji. Swoje pragnienie spełnił w grudniu 2011 roku, wstępując w nasze szeregi. Był zawsze otwarty na potrzeby innych, nigdy nie odmówił pomocy. Był też znakomitym i pewnym towarzyszem na służbie, pomocnym i gotowym poświęcić każdemu swój czas.
Michał zginął na służbie z rąk przestępcy, który wycelował broń w umundurowanego Policjanta i bez wahania pociągnął za spust
 
Miał 43 lata. Pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę i bliskich. W naszych sercach i pamięci trwać będzie na zawsze jako ciepły, uśmiechnięty, życzliwy i uczynny kolega.
W imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach, kierownictwa Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu, policjantów i pracowników, rodzinie Michała i jego przyjaciołom składamy najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia.
Polska Policja

#nawetznarażeniemżycia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here