Czerwionka-LeszczynySport i rekreacja

Płomień Czuchów wygrywa na wyjeździe z Poltent INTER Krostoszowice 1:3 (1:1)

W 17. kolejce Rybnickiej Klasy B, pierwszy zespół Płomienia Czuchów wygrywa na wyjeździe z Poltent INTER Krostoszowice 1:3 (1:1).

Pierwsza połowa spotkania w Krostoszowicach z zamykającym ligową tabelę zespołem Interu, przebiegała podobnie do ostatniego meczu z KS 27 Gołkowice. Nasz zespół posiadał przewagę optyczną i w 14. minucie po zagraniu przez Jakuba Regułę górnej piłki za linię obrony do Dariusza Pozóra, ten drugi perfekcyjnym lobem wyprowadza naszą drużynę na prowadzenie 0:1. Niestety podobnie jak w poprzednim meczu, nasza radość nie trwała długo i w 20. minucie zespół gospodarzy zdobywa gola. W niegroźnej sytuacji, dziurę w środkowej części boiska wykorzystuje zawodnik Interu, który po indywidualnej akcji i ładnym strzale za pola karnego doprowadza do wyrównania 1:1.
Takim też rezultatem kończy się pierwsza połowa spotkania.

Po przerwie swoje dogodne sytuacje miały obie drużyny, jednak to nasz zespół po bliźniaczo podobnej akcji z pierwszej połowy, wychodzi po raz drugi na prowadzenie w 66. minucie meczu. Tym razem piłkę za plecy obrońców do Dariusza Pozóra zagrywa Wojciech Papiernik, a nasz napastnik ponownie w sytuacji sam na sam z bramkarzem decyduje się na lob, co przynosi nam wynik 1:2. Jakby tego było mało, dwie minuty później do dubletu nasz napastnik dokłada jeszcze asystę. Kolejne zagranie za linię obrony otrzymuje właśnie Dariusz Pozór, który w sytuacji 2 na 1 z bramkarzem wykłada piłkę do Rafała Karpowicza a ten płaskim strzałem pokonuje golkipera gospodarzy, dając nam dwubramkowe prowadzenie.
Jak się później okazało, mimo jeszcze kilku dogodnych sytuacji obu ekip, wynik nie uległ już zmianie i spotkanie zakończyło się rezultatem 1:3.