InformacjeKnurówNewsyz ostatniej chwili

Platforma Informacyjna IKNW – iKnurow.pl świętuje jubileusz 10-lecia istnienia!

Dokładnie 10 lat temu, 30 października 2013 roku w przestrzeni wirtualnego świata pojawiła się Platforma Informacyjna IKNW – iKnurow.pl 🙂

Od 3652 dni nasz portal stara się codziennie przekazywać rzetelne informacje z życia miasta i okolic. Mamy świadomość, że jakość niektórych postów pozostawia czasami sporo do życzenia, a zdjęcia bywają niewyraźne. Platforma Informacyjna IKNW – iKnurow.pl powstała po to, by służyć, pomagać, ostrzegać i powiadamiać o tym, co ważne oraz istotne.

Naszej platformy nie byłoby bez Was – Czytelników. Dzięki Waszemu zaufaniu staliśmy się największym oraz najbardziej poczytalnym o sporych zasięgach portalem w mieście.

Jesteście także współtwórcami tej strony, ponieważ niemała część publikowanych newsów, to tak naprawdę wiadomości otrzymane od Was! Często to właśnie Wy jesteście pierwsi na miejscu zdarzenia lub zauważycie coś godnego uwagi i informujecie nas o tym.

Wszystko jednak odbywa się w granicach zwyczajnej ludzkiej życzliwości i w założonych przez nas ramach dlatego też, zdarza się, że niektóre przesyłane do nas wiadomości nie znajdują w naszej redakcji uznania i nie są one publikowane na naszych łamach.

Dziękujemy za wszystkie komentarze, reakcje, sugestie oraz wiadomości otrzymane przez te 10 lat. Zachęcamy także do tego, aby nadal wspólnie tworzyć naszą platformę, ponieważ jesteście jej elementarną częścią. Pamiętajcie: bez Was nie ma Nas!

Życzymy sobie i Wam kolejnych jubileuszy w szczęściu oraz zdrowiu 🙂

🥳🎂🎈🎁🎉🎊🥳