Gmina PilchowiceInformacjePilchowiceRegionSport i rekreacja

Pilchowice: Derby dla Wilków

W niedzielę o godz. 11:00 nasza drużyna w pojedynku derbowym mierzyła się na boisku w Wilczy z miejscowymi Wilkami.

Pierwsza połowa zdecydowanie nie toczy się po naszej myśli. Rywale zdominowali naszych zawodników agresją i determinacją, jeżeli dołożymy do tego błędy i nie dokładności naszych graczy mam 3:0 do przerwy dla Wilków.

Naprzód w pierwszych 45-minutach miał duże problemy z wymienieniem kilku podań, nie mówiąc o zagrożeniu bramce przeciwników.

Druga połowa już bardziej wyrównana, rywale mogli sobie pozwolić na spokojne czekanie na ruchy ze strony naszego zespołu, szukając okazji do kontry. Jednak zdecydowana większość drugiej części zawodów to gra i walka w środku pola gry.

Koniec końców druga z rzędu porażka 0:3, a za tydzień w sobotę na boisku w Rachowicach kolejny ciężki mecz, z KS 94.

Naprzód Żernica – Wilki Wilcza 0:3 (0:3)
0:1 5 min. Adam Stanek
0:2 16 min. Adam Stanek
0:3 43 min. Adam Stanek

Żółte kartki: 35 min. Bartosz Kluger, 74 min. Eugeniusz Strażnikiewicz –

Naprzód: Dawid Szulc – Michał Golec, Rafał Wybierek, Grzegorz Łyszczak, Michał Knur, Eugeniusz Strażnikiewicz (75 min. Marcin Szmidt), Bartosz Kluger, Mateusz Kubica (46 min. Błażej Kluger), Filip Dudziak, Paweł Kober, Michał Zieliński (83 min. Brajan Szady).

Wilki: Patryk Koschny – Marcin Losza, Kamil Kramarzyk, Dawid Ziółkowski, Marcin Wąsiak, Radosław Bujok, Adrian Maksymiec (88 min. Dawid Gulec), Maciej Krakowiak (85 min. Mateusz Malinowski), Rafał Turczyn (80 min. Kacper Stachyra), Patryk Szady (70 min. Kacper Troll), Adam Stanek.

Info: LKS Naprzód Żernica