Piknik Rodzinny w „Słoneczku”

0
824

Miejskie Przedszkole nr 13 zwane popularnie „Słoneczkiem” było dzisiaj miejscem Pikniku Rodzinnego. Był to dobry czas na to aby się spotkać w gronie rodziców, nauczycieli, wychowawców i przedszkolaków. Piękna pogoda gwarantowała udaną imprezę której część artystyczna odbywała się w przedszkolnym kręgu na placu zabaw. Całość tej części prowadziła dyrektor Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi nr 13 Aldona Rychlewska. W organizacji pomagała również aktywnie dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej (która obchodzi jubileusz 10 -lecia istnienia) pani Jolanta Olejnik.

Występy artystyczne przedszkolaków były na pewno najważniejsza częścią Pikniku, było to w pewnym sensie podsumowanie aktywności dzieci w Przedszkolu i pierwsze występy przed szerszą publicznością.
W programie zostały przygotowane liczne atrakcje, loterie fantowe dla dzieci, dmuchańce, balony, szaszłyki owocowe i wiele innych na które z utęsknieniem czekali najmłodsi.

Dzisiejsze motto Pikniku Rodzinnego „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” na pewno było dzisiaj jak najbardziej na miejscu bo ten uśmiech był na twarzach wielu przedszkolaków.

Relacja : Artur Socha