Parafia św. Cyryla i Metodego w Knurowie: Plan odwiedzin duszpasterskich 2017/2018

0
2816

 

Piątek, 5. 1. 2018, godz. 15,30

  1. Wilsona 96 – 60
  2. Wilsona 54 – 36
  3. Wilsona 53 – 21, Szpitalna  20, 22
  4. Wilsona 18 a, b, c

Sobota, 6. 1. 2018, godz. 14:30 

  1. Wilsona 15 a, b
  2. Wilsona 4 – 12,  16 a, b, c
  3. Wilsona 14 a, b, c
  4. Floriana 1 a, b, c, d

Niedziela, 7. 1. 2018, godz. 14:30

  1. 1 Maja 7 b,  Wilsona  5, 9
  2. 1 Maja 7 a, Wilsona 3
  3. Floriana 4, Floriana 2 d, c, b, a
  4. Jaśminowa, Chabrowa, Gryczana 15, 17

Poniedziałek, 8. 1. 2018, godz. 15:30 

  1. Broniewskiego 24 – 3,  Ogana 2 d
  2. Ogana 2 c, b, a
  3. Sokoła 1 a, b, c,  Sokoła 3
  4. Sokoła 2 c, b, a

Wtorek, 9. 1. 2018, godz. 15:30

  1. Niepodległości 77 – 103
  2. Niepodległości 74 – 120
  3. Niepodległości 32 – 72
  4. Szpitalna 1, Niepodległości 10 – 28 

Środa, 10. 1. 2018, godz. 15:30

  1. Niepodległości 1 – 53
  2. Niepodległości 55 – 75
  3. Brzechwy 16 – 2, Kossak – Szczuckiej, Moniuszki 18 – 2
  4. Chmielna, Akacjowa

Czwartek, 11. 1. 2018, godz. 15:30

  1. Ks. Koziełka 33 – 41
  2. Sienkiewicza 40 a, b, c
  3. Sienkiewicza 29, Kwitka
  4. Sienkiewicza 31 i  38 – 48

Piątek, 12, 1. 2018, godz. 15:30

  1. Klasztorna, Ks. Koziełka 25 – 1, Spacerowa
  2. Ks. Koziełka 51 – 43
  3. Ks. Koziełka 40 – 4
  4. Ks. Koziełka 42 – 74

Sobota, 13. 1. 2018, godz. 14:30

  1. Karłowicza 31 – 3, Ks. Koziełka 69 – 29 (bez bloków)
  2. Ks. Koziełka 86 – 114
  3. Ks. Koziełka 71 – 133
  4. Janty 3 – 1,  Ogrodowa  2 a – i

Niedziela, 14. 1. 2018, godz. 14:30   

  1. Ogrodowa 1 a – j
  2. Kopernika 10, Poniatowskiego 10 – 7, Kopernika
  3. Kościuszki 1 – 10, Damrota
  4. Ks. Koziełka 76 a, 76 b, Wrzosowa,  Łubinowa

Poniedziałek, 15. 1. 2018, godz. 15:30

  1. Mickiewicza 17 – 9
  2. Mickiewicza 1 – 8
  3. Sienkiewicza 36 – 14,  23 – 7
  4. Prusa 13, 4, 2, Sienkiewicza  5 – 1

Wtorek, 16. 1. 2018, godz. 15:30

  1. Słoniny 24 – 18,  27 – 15
  2. Słoniny 3 – 13
  3. Słoniny 2 – 12
  4. Żwirki i Wigury (od końca)

Środa, 17. 1. 2018, godz. 15:30

  1. Dębowa 51 – 1  i  42 – 22
  2. Dębowa 44 – 78  i  53 – 73,  Plater  79 – 59
  3. Plater 1 – 57
  4. Astrów (od początku)

Czwartek, 18. 1. 2018, godz. 15:30

  1. Wyspiańskiego (od początku)
  2. Przemysłowa, Dworcowa 42, 40, 75 – 41 i  110 – 70
  3. Dworcowa 7 – 33 i  30 – 34
  4. Dworcowa 16 – 2

Piątek, 19. 1. 2018, godz. 15:30

  1. Pocztowa 12 c, b, a
  2. Pocztowa 10 i  12 d
  3. Pocztowa 2, 6, 8 i  11 – 1
  4. Spółdzielcza 10, Pocztowa 4

Sobota, 20. 1. 3018, godz. 14:30 

  1. Spółdzielcza 9, 8
  2. Spółdzielcza 12 b, a, oraz  14  a, b, c
  3. Spółdzielcza 7 a, b  oraz  6  a, b, c
  4. Spółdzielcza 5 – 1

Niedziela, 21. 1. 2018, godz. 14:0

Kolęda dodatkowa dla tych którzy nie mogli przyjąć kapłana w wyznaczonym terminie. Zgłoszenia w kancelarii i w zakrystii.

Info: cyryl-metody.katowice.opoka.org.pl