Sport i rekreacja

Otwarcie lodowiska – Dzień Św. Mikołaja!

6 grudnia – dzisiaj , otwieramy sezon na knurowskim lodowisku!

W sobotę, w Dzień Św. Mikołaja nastąpi otwarcie sezonu zimowego, co z pewnością ucieszy wszystkich entuzjastów jazdy na łyżwach. Z tej okazji Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie przygotował atrakcje zarówno dla dzieci, jak i wszystkich mieszkańców naszego miasta. O godz. 14.00 lodowisko odwiedzi gość specjalny z dalekiej Laponii – Św. Mikołaj! Jego pomocnicy przeprowadzą kilka gier i zabaw ruchowych, które pomogą w doskonaleniu  jazdy po lodzie. Podczas spotkania będzie okazja do wykonania pierwszych ślizgów na lodzie w tym sezonie oraz porozmawiania ze Św. Mikołajem, a nawet wspólnego zdjęcia z naszym gościem. Zapraszamy! Wstęp wolny!

Ponadto w godz. 16.00 – 18.00 zapraszamy wszystkich mieszkańców do darmowego skorzystania z lodowiska MOSiR. Zachęcamy do korzystania z naszego obiektu, który znajduję się na terenie Kompleksu Boisk Wielofunkcyjnych przy ul. Ułanów, wyjścia z domu i jazdy na świeżym powietrzu.

 

 

Prezentujemy godziny funkcjonowania obiektu w tym dniu. Zapraszamy serdecznie do korzystania zarówno rutyniarzy jak i tych, którzy wykonują pierwsze ślizgi!

Lodowisko MOSiR przy ul. Ułanów będzie czynne w następujących godzinach:

10.00 – 13.00 – Godziny ogólnodostępne

13.00 – 14.00 – Przerwa techniczna

14.00 – Spotkanie z Mikołajem – Gry i zabawy na lodzie dla dzieci, WSTĘP WOLNY!

16.00 – 18.00 – Godziny ogólnodostępne dla mieszkańców Knurowa, WSTĘP WOLNY!Rusz się z domu i pojeździj na świeżym powietrzu!

18.00 – 21.00 – Godziny ogólnodostępne (20.00 ostatnie wejście)

lodowisko_mikolaj