InformacjeOrnontowice

Ornontowice: Oferta pracy w ZSP…

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ornontowicach poszukuje pracownika na stanowisko kucharki/sprzątaczki w wymiarze pełnego etatu.

Mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku w żywieniu zbiorowym,

osoba z wykształceniem gastronomicznym

Obowiązki:

– kontrola stanów magazynowych i zamówień,

– kontroli jakości dostarczanych produktów,

– tworzenia menu,

– umiejętność przygotowania receptur

– nadzoru nad jakością serwowanych potraw,

– dbałości o procedury BHP, HACAP itp.,

– umiejętność współpracy

– zaangażowanie

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – 1 etat.

Kontakt:

tel. 32 235 46 00

ZSP Ornontowice

  1. Dworcowa 1

43-178 Ornontowice

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ornontowicach poszukuje pracownika na stanowisko pomoc kuchenna/sprzątaczka w wymiarze 0,5 etatu

Pomoc w przyrządzaniu posiłków dla dzieci, utrzymanie czystości w kuchni.

Pożądane cechy:

– sumienność

Mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku w żywieniu zbiorowym, osoba z wykształceniem gastronomicznym.

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – 0,5 etatu

Kontakt:

info: ZSP Ornontowice