InformacjeKultura i rozrywkaOrnontowiceRegion

Ornontowice: Jarmark Bożonarodzeniowy w Ornontowicach

Jarmark Bożonarodzeniowy to zawsze wielka impreza. Kiermasz, wspólne kolędowanie, animacje dla dzieci – to wszystko sprawia, że wydarzenie jest przepełnione rodzinną atmosferą i magią dającą się czuć w powietrzu.

Jak co roku, mieszkańców przywitał Wójt Ornontowic Marcin Kotyczka. Całość wydarzenia poprowadził Jarosław Świerkot, a dziećmi zajęła się wspaniała Lady Fama 🙂 Oczywiście nie zabrakło Zespołu Skrzydła Michała, Śląskich Bajerów oraz wspaniałych głosów członków Chóru Jutrzenka. Była loteria fantowa, kiermasz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, GOPS-u oraz rękodzielników z Ornontowic. Nie zabrakło pysznej grochówki rozdawanej przez Panie z KGW, grzańca i gorącej czekolady OSP Ornontowice.

Mamy nadzieję, że Wy też świetnie się bawiliście 🙂

Dziękujemy każdemu, kto przyczynił się do realizacji tego przedsięwzięcia! 🙂

Podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego zostały ogłoszone wyniki konkursu plastycznego, realizowanego przez ARTerię w listopadzie. Nagrody wręczyła Pani Dyrektor ARTerii Aleksandra Malczyk, a laureatami zostali: Jakub Kleibert, Jakub Madziara, Paulina Wajda oraz Szymon Miłek. Przypominamy, że do biur ARTerii wpłynęło aż 45 pięknych prac, a wybór zwycięzców był niezwykle trudny 🙂

Info: ARTeria – Centrum Kultury i Promocji w Ornontowicach