Czerwionka-LeszczynySport i rekreacja

Olza Godów vs KS Płomień Czuchów 2:0 (0:0)

W ostatnim weekendowym spotkaniu naszych drużyn, pierwszy zespół Płomienia Czuchów w ramach 17. kolejki Rybnickiej Klasy B „FOOTBALL CENTER” udał się do Godowa na spotkanie z tamtejszą Olzą.

Mecz rozgrywany na boisku w Godowie od samego początku układał się pod dyktando gospodarzy, a nasza niemoc w tym spotkaniu była widoczna od pierwszych minut. Jednak mimo wielu sytuacji drużyny Olzy i zmarnowanych tak zwanych „setek” pierwsza połowa kończy się wynikiem 0:0.

Druga połowa to dalsze ataki zespołu gospodarzy z nielicznymi kontrami w naszym wykonaniu, z których dwie mogły a w zasadzie powinny zakończyć się golami, lecz ciągle widniał wynik 0:0. Ta niemoc strzelecka niestety dla nas trwała do 70 minuty. Kiedy to asystentka arbitra głównego zasygnalizowała niby faul naszego kapitana po starciu z napastnikiem Olzy. W szoku pozostał nie tylko nasz kapitan, ale również wszyscy zgromadzeni na tym spotkaniu i po konsultacji z arbitrem głównym drużyna Olzy otrzymuje rzut karny. Do piłki podchodzi zawodnik gospodarzy, który pewnym strzałem wyprowadza zespół z Godowa na prowadzenie 1:0. Kolejne minuty to próba zdobycia bramki wyrównującej przez naszą drużynę, co niestety w 79 minucie kończy się skuteczną kontrą przeciwnika i napastnik Olzy ustala wynik spotkania na 2:0. Najsłabsze nasze spotkanie w tym roku, czego obrazem jest kompletna niemoc w ofensywie jak i w defensywie przez całe spotkanie. 😢