Narkotyki i …Ta działalność prowadzi za kraty

0
907

W czasie weekendu gliwiccy policjanci wykryli i zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o przestępstwa narkotykowe. Za każdym razem, podczas przeszukań, zabezpieczano dowody w postaci środków odurzających. Dziś nad ranem kryminalni z „jedynki” zatrzymali kolejnego podejrzanego o udział w narkobiznesie, to 27-latek z Zabrza.

W ręce stróżów prawa wpadł podczas weekendu 19-letni mieszkaniec gminy Pilchowice podejrzany o posiadanie narkotyków. Jego sprawa należy do rozwojowych. Dodajmy, że człowiek ten, podczas wykonywania z nim czynności służbowych, nie potrafił zachować spokoju i dopuścił się kolejnego przestępstwa –znieważenia policjantów słowami powszechnie uznawanymi za obelżywe.
Drugim w kolejności było ujęcie 35-letniego mieszkańca Łabęd, u którego w mieszkaniu znaleziono kilkadziesiąt woreczków strunowych z marihuaną i amfetaminą. Sprawa również należy do rozwojowych.
Dzisiaj nad ranem, w jednym z zabrzańskich mieszkań, pojawili się śledczy z I komisariatu w Gliwicach. Podczas przeszukania znaleźli szerszy asortyment zakazanych substancji odurzających. Prócz znanych i wymienionych wcześniej również syntetyczne twarde narkotyki oraz używki w postaci papierosów bez polskich znaków akcyzy. Znalezione u podejrzanego substancje narkotyczne i inne przedmioty wskazują jednoznacznie na dilerski charakter działalności zatrzymanego.

info: KMP Gliwice