NewsySport i rekreacja

MUTT „WIOSNA ”

Jako że sympatyzujemy z grupą MUTT  zapraszamy serdecznie na imprezę organizowaną już w pierwszy majowy weekend.

11187202_921511371243216_445541258016642719_o

 

Dziś rozpoczynamy imprezę. Od południa przyjmowane będą załogi w biurze rajdu ( ośrodek AQUA BRAX) – odbiór administracyjny, badania techniczne… i czas na ostatnie szlify oraz „aklimatyzację”  przed jutrzejszym startem…

Piątek 9.00 – 18.00:

Startujemy od tras na Kotlarni – kibiców prosimy o nie wjeżdżanie na teren Stowarzyszenia, Kopalni … samochody zostawiamy na drodze dojazdowej i maszerujemy z przysłowiowego „BUTA”.

Każda złapana osoba która nie ma prawa poruszać się w tym czasie po terenie na którym rozgrywane są zawody zostanie ukarana przez stosowne służby (mandat od straży leśnej i policji).

Sobota dzień 9.00 – 17.00:

Startujemy od tras na Poligonie – kibiców prosimy o nie wjeżdżanie na teren Poligonu… samochody zostawiamy na drodze dojazdowej i maszerujemy z przysłowiowego „BUTA”.

Każda złapana osoba która nie ma prawa poruszać się w tym czasie po terenie na którym rozgrywane są zawody zostanie ukarana przez stosowne służby (mandat od żandarmerii wojskowej i policji).

Sobota noc 22.00 – Niedziela 7.00:

Startujemy od tras na Kotlarni – kibiców prosimy o dostosowanie się do wyżej wymienionych obostrzeń.

Niedziela 8.00 :

Przyjęcie załóg po odcinku nocnym, liczenie wyników – około godziny 12.00-14.00 feta , rozdanie nagród, zakończenie imprezy. Potem integracja .

Informacja dla załóg. Dopuszczamy – zalecamy by załogi przemieszczały się pomiędzy odcinkami BAZA KOTLARNIA, BAZA POLIGON na lawetach.

Zapraszamy do oglądania i kibicowania startującym załogom, jednocześnie prosimy o zachowanie maksimum ostrożności w trakcie poruszania się po terenie.

Bezpieczeństwo kibiców i startujących jest najważniejsze !

Namawiamy do robienia zdjęć. Jednocześnie prosimy o wysyłaniem nam zarejestrowanych materiałów na adres: webmaster@mutt-gliwice.pl

Zdjęcia po selekcji znajdą się z galerii z tegorocznej imprezy.