InformacjeKnurówKultura i rozrywka

Mszana Dolna/Knurów: Pracowity weekend w wykonaniu Calvi Cantores

Ostatni weekend męski zespół wokalny Calvi Cantores spędził niezwykle pracowicie. W Mszanie Dolnej odbyły się warsztaty, podczas których szlifowali materiał na nową płytę. Warsztaty były również okazją do współpracy z Chórem Męskim im. ks. Józefa Hajduka, z którym wystąpili na Mszy inauguracyjnej nowego proboszcza Parafii św. Michała Archanioła, ks. Jana Antoła.

Niedzielne popołudnie przyniosło jeszcze więcej emocji. W kościele parafialnym w Mszanie Dolnej chórzyści z Knurowa dali koncert, podczas którego prapremierowo wykonali utwór „Witaj majowa jutrzenko” w aranżacji Marcina Wójcika, który zaszczycił swoją obecnością na koncercie.

„Mimo zmęczenia wróciliśmy do domów w znakomitych humorach, pełni satysfakcji z owocnie spędzonego czasu. Już teraz cieszymy się na myśl o powrocie na koncertowy szlak we wrześniu, kiedy to będziemy mogli ponownie spotkać się z naszą publicznością i dzielić się z nią naszą muzyką” – informują muzycy – „Warsztaty w Mszanie Dolnej były dla nas nie tylko okazją do doskonalenia naszych umiejętności wokalnych, ale również momentem twórczej współpracy i inspiracji. Pracując nad nowym materiałem, mieliśmy możliwość wymiany doświadczeń i pomysłów, co z pewnością zaowocuje na naszej nadchodzącej płycie” – dodają.

Fot. Calvi Cantores

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *