MKS Concordia Knurów vs Gwarek Ornontowice II 7:5 (3:1)

Mecz ligowy ORLIK E1 rocznik 2007 grupa II

MKS Concordia Knurów II 7:5 (3:1) Gwarek Ornontowice II

Strzelcy bramek dla „Concordii”: Michalski Oskar 3, Wrażeń Max 2, Cich Paweł 1, Zarowiak Wojtek 1

Skład Concordii Knurów : Janusz Amadeusz (BR), Kamiński Marcel (K), Zarowiak Wojtek, Cich Paweł, Nocoń Adam, Mehlich Adam, Ciesielski Tomek, Michalski Oskar, Wrażeń Max, Klose Szymon, Ramos Dominik.

Trener: Boryga Mateusz

Słowem trenera:
„Mecz w wykonaniu naszej drużyny to była duża karuzela od początku chłopaki kontrolowali grę lecz to drużyna gości strzeliła bramkę. Parę nerwowych minut i wszystko wróciło do normy dwie bramki strzelił Oskar Michalski i jedną Wojtek Zarowiak wynik do przerwy 3:1 dla naszego zespołu. Po przerwie chłopaki wyszli zbyt pewni siebie co ich zgubiło goście pierwsze minuty zagrali agresywnie i włożyli dużo więcej woli walki niż w pierwszej części spotkania i szybko strzelili aż trzy bramki wiec byli znowu na prowadzeniu to znów zmotywowało nasz zespół i szybka odpowiedź Oskara i był remis.

Gra wyglądała coraz lepiej i dużo sytuacji nie wykorzystanych z naszej strony wykorzystali zawodnicy z Ornontowic i po udanej kontrze strzelili bramkę na 5:4. Nasza drużyna się nie podała i też w końcu piłka wpadła do bramki po strzale głową Pawła Cicha. W ostatnich minutach było widać już znaczną poprawę w skuteczności i dwie bramki zdobył Max Wrażeń. To był bardzo ciekawy mecz nasza drużyna zagrała dobrze tylko trzeba poprawić skuteczność i koncentrację. Brawa i gratulacje za kolejną wygraną dla naszego zespołu.”

Info: MKS Concordia Knurów