MKS Concordia Knurów vs Górnik Zabrze 3:2 (1:2)

Mecz ligowy ORLIK E1 rocznik 2007 grupa I

Górnik Zabrze 2:3 (2:1) MKS Concordia Knurów

Skład MKS Concordia Knurów: Ścisłowicz Wojtek(BR), Polaszewski Sebastian, Pilarski Jakub, Kulesza Mateusz, Birówka Mateusz (K), Latko Antek, Krzan Dawid, Marks Arek, Cich Paweł, Zarowiak Wojtek.

Trener: Boryga Mateusz
Kierownik: Polaszewski Robert

Strzelcy bramek: Kulesza Mateusz 1, Birówka Mateusz 1, Krzan Dawid 1

Słowem trenera:
„Mecz z Górnikiem Zabrze wygrywamy 3:2 był to nerwowy oraz ciężki mecz. Mimo kontroli od pierwszych minut to gospodarze grali bardziej ambitnie co przełożyło się na dwie stracone bramki później było trzeba gonić wynik i pod koniec pierwszej połowy udało się strzelić bramkę do szatni. Druga połowa była dużo lepsza jeśli chodzi o walkę i zaangażowanie naszej drużyny i strzelamy dwie bramki wygrywając 3:2. Jednak jak w innych meczach bardzo dużo nie wykorzystanych sytuacji z naszej strony spowodowało że mecz do ostatniej minuty trzymał w napięciu. Trzeba też pochwalić naszego bramkarza który miał też miał co robić i wybronił kilka trudnych sytuacji.

Info: MKS Concordia Knurów