Miejska Liga Piłki Nożnej Halowej – runda zimowa

0
768

Na stronach knurowskiego MOSiRu opublikowany został  terminarz dotyczący kolejnej edycji Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej w Knurowie.

Rozpoczęcie rozgrywek zaplanowano na dzień 12.10.2015

info: MOSiR Knurów

 

Terminarz Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej na sezon 2015/16 – runda zimowa

 

1. kolejka, 12.10.2015 (poniedziałek)   wynik
1 18.00 Kyno Energy Team Team Stalmet
2 18.45 DFK Rokitnica Vibovit
3 19.30 TKKF Mistral Intermarche Bud-Expert Team
4 20.15 Tritech IPA Knurów
2. kolejka, 19.10.2015(poniedziałek)
5 18.00 TKKF Mistral Intermarche IPA Knurów
6 18.45 Vibovit Kyno Energy Team
7 19.30 Team Stalmet DFK Rokitnica
8 20.15 Bud Export Team Tritech
3. kolejka, 26.10.2015(poniedziałek)
9 18.00 Bud-Expert Team Kyno Energy Team
10 18.45 Team Stalmet TKKF Mistral Intermarche
11 19.30 Vibovit Tritech
12 20.15 IPA Knurów DFK Rokitnica
4. kolejka, 2.11.2015(poniedziałek)
13 18.00 Vibovit TKKF Mistral Intermarche
14 18.45 Team Stalmet Tritech
15 19.30 Kyno Energy Team IPA Knurów
16 20.15 DFK Rokitnica Bud-Expert Team
5. kolejka, 9.11.2015(poniedziałek)
17 18.00 Team Stalmet Vibovit
18 18.45 Kyno Energy Team DFK Rokitnica
19 19.30 TKKF Mistral Intermarche Tritech
20 20.15 Bud-Expert Team IPA Knurów
6. kolejka, 16.11.2015(poniedziałek)
21 18.00 DFK Rokitnica Tritech
22 18.45 Team Stalmet Bud-Expert Team
23 19.30 Kyno Energy Team TKKF Mistral Intermarche
24 20.15 Vibovit IPA Knurów
7. kolejka, 7.12.2015(poniedziałek)
25 18.00 Kyno Energy Team Tritech
26 18.45 DFK Rokitnica TKKF Mistral Intermarche
27 19.30 Team Stalmet IPA Knurów
28 20.15 Vibovit Bud-Expert Team
8. kolejka, 14.12.2015(poniedziałek)
29 18.00 Team Stalmet Kyno Energy Team
30 18.45 Vibovit DFK Rokitnica
31 19.30 Bud-Expert Team TKKF Mistral Intermarche
32 20.15 IPA Knurów Tritech
9. kolejka, 21.12.2015(poniedziałek)
33 18.00 IPA Knurów TKKF Mistral Intermarche
34 18.45 Kyno Energy Team Vibovit
35 19.30 DFK Rokitnica Team Stalmet
36 20.15 Tritech Bud-Expert Team
10. kolejka, 4.1.2016(poniedziałek)
37 18.00 Kyno Energy Team Bud-Expert Team
38 18.45 TKKF Mistral Intermarche Team Stalmet
39 19.30 Tritech Vibovit
40 20.15 DFK Rokitnica IPA Knurów
11. kolejka, 10.1.2016(niedziela)
41 10.00 TKKF Mistral Intermarche Vibovit
42 10.45 Tritech Team Stalmet
43 11.30 IPA Knurów Kyno Energy Team
44 12.15 Bud-Expert Team DFK Rokitnica

 

 

 

 

 

Drużyny rundy 2014 / 2015

druzyny_mlpnh_2014_2015 druzyny_mlpnh_2014_2015(3) druzyny_mlpnh_2014_2015(2) druzyny_mlpnh_2014_2015(11) druzyny_mlpnh_2014_2015(10) druzyny_mlpnh_2014_2015(9) druzyny_mlpnh_2014_2015(8) druzyny_mlpnh_2014_2015(7) druzyny_mlpnh_2014_2015(6) druzyny_mlpnh_2014_2015(5) druzyny_mlpnh_2014_2015(4) druzyny_mlpnh_2014_2015(1)