PilchowiceSport i rekreacja

LKS Naprzód Żernica: Zadecydowała druga połowa. Naprzód II 0:3 Burza II Borowa Wieś

W 5.kolejce Eurotech C klasy nasza druga drużyna gościła na własnym boisku Burzę II Borowa Wieś.

Pierwsza połowa spotkania należała do bardzo wyrównanych, piłka znajdowała się głównie w środku pola. Z kilku sytuacji bramkowych, zdecydowanie bliżej gola byli przyjezdni, jednak uderzenie rywala broni Piotr Baranek, wybijając piłkę na rzut rożny.

Druga połowa zaczęła się od dwóch bramek zdobytych przez graczy z Borowej Wsi, którzy wykorzystali indywidualne błędy naszych zawodników. W następnej fazie drugich 45-minut bliżej kolejnych goli, niż nasza drużyna bramki kontaktowej są goście.

Burza II ustala wynik meczu na 0:3 w 84 minucie, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego z lewej strony boiska, wrzutkę umieszczeniem piłki w siatce kończy jeden z zawodników rywali.

Po trzech rozegranych spotkaniach Naprzód II ma na swoim koncie jeden punkt i bilans bramkowy 1:10. W przyszłą niedzielę na własnym boisku drużyna Łukasza Balon zagra ze Spartą Zabrze.

Naprzód II Żernica – Burza II Borowa Wieś 0:3 (0:0)