PilchowiceSport i rekreacja

LKS Naprzód Żernica: Porażka z liderem. Naprzód II 0:6 Concordia II Knurów

W swoim drugim meczu w sezonie 19/20 nasze rezerwy po raz pierwszy zagrały na własnym boisku i to od razu z faworytem do awansu, liderującą w zabrzańskiej Serie C Concordią II Knurów.
Mecz fatalnie rozpoczyna się dla naszego zespołu, ataki gości i błędy naszych zawodników w defensywie sprawiają, że bardzo szybko robi się 0:3, a następnie 0:4. Taki przebieg boiskowych wydarzeń zdecydowanie nie ułatwił gry naszym zawodnikom , a przyjezdnych napędzał do kolejnych ataków.
W drugiej części meczu Concordia II dalej ma przewagę, a co za tym idzie okazję na zdobycie następnych goli. Po przerwie lider Serie C dorzuca jeszcze dwa trafienie i mecz kończy się przegraną naszej drugiej drużyny 0:6.
Nasi zawodnicy w przeciągu całego spotkania mogli pokusić się o honorową bramkę, spośród paru okazji zdecydowanie najbliżej umieszczenia piłki w siatce był Grzegorz Przybyła, niestety jego strzał w ostatniej minucie spotkania ofiarnie broni goalkeeper z Knurowa.

Naprzód II Żernica – Concordia II Knurów 0:6 (0:4)