LKS Naprzód Żernica: Porażka z Gwarkiem. Naprzód II 0:5 Gwarek II Ornontowice

0
453

W meczu 8.kolejki Eurotech C klasy nasze rezerwy grały u siebie z drugą drużyną Gwarka Ornontowice. W pierwszej połowie goście mają przewagę na boisku, co czterokrotnie dokumentują bramkami. Pierwsza stracona po rożnym, kolejne dwie po składnych akcjach rywali, czwarta z rzutu karnego, zawodnicy Gwarka przy golach nie dali większych szans naszemu bramkarzowi, który w pierwszych 45-minutach jeszcze kilkukrotnie ratował naszą drużynę przed stratą kolejnych bramek.

W drugiej połowie wiele zmian w obu zespołach sprawiły, że słabiej prezentują się goście, a lepiej niż w pierwszej części wygląda nasz zespół. Spotkanie się wyrównał, nasi gracze zdecydowanie częściej goszczą na połowie przyjezdnych. Zdecydowanie najbliżej honorowej bramki był Sławomir Czekaj, który najpierw przegrał w sytuacji sam na sam z bramkarzem Gwarka, a jego dobitka z bardzo bliskiej odległości odbija się od słupka.

Parę minut przed ostatnim gwizdkiem goście ustalają wynik na 0:5, wygrywając tym samym drugą połową 1:0. Po tym spotkaniu nasza druga drużyna spada na ostatnie miejsce w tabeli, jednak mają o dwa spotkanie rozegrane mniej od większość zespołów zabrzańskiej Serie C.

Naprzód II Żernica – Gwarek II Ornontowice 0:5 (0:4)

(protokół meczowy)

Bramki: 

  • 0:1
  • 0:2
  • 0:3
  • 0:4
  • 0:5

Żółte kartki: 61 min. Dariusz Daniel – 83 min. Maciej Oszek

Czerwone kartki: –

Naprzód II: Mariusz Czuga (60 min. Rafał Russin) – Piotr Zieliński (46 min. Oskar Wiącek), Paweł Steuer, Adam Bogacz (46 min. Adam Sosna), Roman Nowak (70 min. Patryk Jonecko), Daniel Siemczyk, Dariusz Daniel (K), Tomasz Szymański (60 min. Marcin Szmidt), Grzegorz Przybyła (55 min. Adam Zieliński), Dawid Płoński (46 min. Patryk Wiącek), Sławomir Czekaj

Rezerwowi: –

Gwarek II: skład podamy wkrótce

Rezerwowi: –

fot. Bartosz Kluger

Info: LKS Naprzód Żernica