W niedzielne późne popołudnie nasi zawodnicy, w ramach 32.kolejki zabrzańskiej Serie A udali się na najdalszy wyjazd sezonu, bo w Radonii mierzyli się z miejscowym Zrywem. Było to spotkanie pomiędzy pierwszym a drugim zespołem w klasyfikacji żółtych kartek.

Dlatego nie może dziwić, że w zawodach po obu stronach zabrakło kilku zawodników z powodu zawieszeń za kartki.

Na specyficznym boisku drużyna Bartosza Kowala dostosowała się do stylu gry gospodarzy, dlatego mecz w wykonaniu Naprzodu nie należał do porywających. Z przebiegu gry o końcowym powinna zdecydować jedna bramka, która ostatecznie nie padła i mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Po naszej stronie blisko bramki był Kamil Maj, który z nie dużej odległości trafił w spojenie. W ostatnie akcji meczu trzy punkty mógł nam dać Patryk Niebrzydowski, niestety jego uderzenie głową przeleciało nad poprzeczką.

Zryw również mógł się pokusić o swojego gola, jednak dwukrotnie od straty bramki Naprzód ratują interwencje Dawida Szulca.

Zryw Radonia – Naprzód Żernica 0:0

(protokół meczowy)

Bramki: –

Żółte kartki: 81 min. Piotr Stępień – –

Czerwone kartki: –

Zryw: Łukasz Kałuża – Marek Kokoszka (K), Klaudiusz Kału

Rezerwowi: Łukasz Kałuża – Tomasz Kaczmarek, Klaudiusz Kałuża, Marek Kokoszka(K) (80 min. Michał Jarząb), Marcel Grochla (75 min. Piotr Stępień), Jan Kokoszka, Dariusz Kokoszka, Paweł Lemański, Michał Sałek, Mateusz Kałuża (46 min. Szymon Hatłas), Paweł Front

Rezerwowi: Marek Burdalski, Rafał Foit, Bartłomiej Gawlik, Karol Stasik

 

Naprzód: Dawid Szulc – Grzegorz Łajszczak (K), Dariusz Kuta, Jacek Kęsik, Krzysztof Balon, Patryk Niebrzydowski, Łukasz Nowak (65 min. Bartosz Kowal), Kamil Maj, Paweł Madej, Łukasz Balon, Tomasz Kołaciński

Rezerwowi: –

fot. ŁTS Łabędy

Info: LKS Naprzód Żernica