Czerwionka-LeszczynySport i rekreacja

KS Płomień Czuchów vs KS Sygnały Gotartowice 2:2 (1:2)

Wczoraj o Godzinie 13 na boisku w Czuchowie doszło do starcia między ekipą Płomienia i Sygnału Gotartowice.

Skład : Woźnikowski, Konik, Bartyzel, Czempa, Sonek, Karpowicz, Zabielski              Papiernik, Wendzik, Jędrzejczak, Cieślik.

Na samym początku chciałbym przekazać, że wczorajszy mecz miał dwa oblicza. Pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 1 : 2 dla gości mimo wszystko iż na prowadzenie w 8 minucie na prowadzenie wyprowadził nas Jędrzejczak który popisał się fantastycznym strzałem z okolic 20 metrów. Piłka leciała w samo okienko, bramkarz był bez szans. Pierwsza połowa to ewidentny obraz frustracji zawodników Płomienia którzy nie potrafili się pogodzić z decyzjami sędziów. Nie można się im dziwić, ponieważ mecz był sędziowany w jedną stronę. Sytuacja na boisku nie wróżyła korzystnego rezultatu na koniec spotkania.

W przerwie odbyła się porządna rozmowa motywacyjna, która pomogła odmienić rezultat drugiej odsłony. Można nazwać piłkarzy Płomienia rycerzami drugiej połowy! Mimo przeciwności sędziów Czuchów potrafił odmienić oblicze gry!!!! Wynik drugiej połowy zakończył się rezultatem 1 : 0 po raz kolejny bramkę w tym meczu strzelił Jędrzejczak a ostateczny wynik 2:2. Koniec końców był to cenny punkt!!! który nie pozwolił gościom odskoczyć w Tabeli!!!.

Przyszły tydzień to ostatnia kolejka pierwszej części sezonu, będziemy się starać odciąć od dotychczasowych rezultatów i budować nową drogę która będzie przynosić więcej punktów w tabeli!

Info: KS Płomień Czuchów