Czerwionka-LeszczynySport i rekreacja

KS Płomień Czuchów: Spotkanie towarzyskie z drużyną LKS Wilki Wilcza

Sobotnim spotkaniem towarzyskim z B-klasową drużyną LKS-u Wilki Wilcza, pierwszy zespół Płomienia Czuchów zakończył okres przygotowawczy do rundy wiosennej Rybnickiej Klasy B „FOOTBALL CENTER”.

Mecz rozpoczął się fatalnie dla zespołu Płomienia, bo już w 1 minucie zła próba pułapki ofsajdowej naszych defensorów i w sytuacji „sam na sam” napastnik „Wilków” pewnie umieszcza piłkę w siatce. Po bramce więcej okazji kreuje sobie nasza drużyna co przynosi efekty tuż przed przerwą. Składna akcja środkiem pola ofensywy Płomienia i z bliskiej odległości gola na 1:1 zdobywa Łukasz Koperski.

Po przerwie każda z drużyn stwarza sobie dogodne sytuacje na zdobycie bramki, jednak brakowało celnego wykończenia. Jako pierwszym sztuka ta udała się zespołowi Płomienia i po akcji prawym skrzydłem bramkę głową zdobywa Karol Wendzik. Gdy mecz zmierzał ku końcowi i wszyscy już liczyli na zwycięstwo to zespół z Wilczy zaskoczył naszych defensorów przeprowadzając szybką akcję lewą stroną boiska zdobywając wyrównującego gola w końcówce spotkania i mecz kończy się wynikiem 2:2.

Zespół Płomienia kończy mecze kontrolne z bilansem 1-2-2 i chociaż w naszej grze jest dużo pozytywów to jest też sporo do poprawy. Jednak nie ma dużo czasu, bo liga startuje już w najbliższą sobotę i musimy wspiąć się na wyżyny swoich możliwości w drodze do utrzymania w lidze.

Info: KS Płomień Czuchów