Czerwionka-LeszczynySport i rekreacja

KS Leszczyny: PODSUMOWANIE WEEKENDU !

RKP ROW RYBNIK II vs ŻAKI 2012 KS LESZCZYNY 4:2 – I połowa liczne, ciekawe okazje bramkowe. W II połowie 2 bramki strzelone przez Kamila Głombica nie wystarczyły do wygranej.

Skład: Kamil Żółkiewicz, Kamil Głombica, Fabian Machulec, Mateusz Szuca, Marcin Deptuła, Filip Gudzik , Artur Cieślik.

RKP ROW RYBNIK II – ORLIKI KS LESZCZYNY 5: 5

Mecz potwierdził ogromne umiejętności naszych zawodników. Zacięta walka obu drużyn do ostatniej minuty daje wynik remisowy

Skład:

Wojciech Luks, Bartek Sornat, Dawid Pierchała, Ksawery Barski, , Patryk Oczadły, Natan Maćkiewicz, Szymon Kawalec, Szymon Dudziński, Jakub Kaczmarczyk, Oliwier Wawrzynia

NAPRZÓD RYDUŁTOWY II vs TRAMPKARZE KS LESZCZYNY 0: 9

Zapytaliśmy trenera naszej drużyny jak ocenia mecz : ’ najlepszy mecz w sezonie, wszystko grało” – a my opinii fachowców nie podważamy