Czerwionka-LeszczynySport i rekreacja

KS Kleszczów vs Płomień Czuchów 16:1 (8:0)

W sobotę zespół z rocznika 2013 i młodsi rozpoczął zmagania w Podokręgowej Lidze Orlików Młodszych E2 „PLOM E 2013 Rybnik” Grupa 5.

Podopieczni Trenerów Wojciecha i Jacka Papiernik po wakacyjnej przerwie przystąpili do debiutanckiego sezonu w rozgrywkach ligowych od wyjazdowego spotkania z rówieśnikami KS Kleszczów.

Debiutancki mecz naszych najmłodszych adeptów okazał się bardzo trudny, bowiem gospodarze tego spotkania byli bezwzględni i zaaplikowali nam aż 16 bramek. W drugiej połowie honorową bramkę dla Płomienia zdobył Szymon Merta i mecz zakończył się wynikiem 16:1.

KS Kleszczów – Płomień Czuchów 16:1 (8:0)

Bramka: Sz. Merta

Dziękujemy za mecz! Jak to się mówi pierwsze śliwki robaczywki, dlatego głowy do góry i w kolejnych meczach będzie już zdecydowanie lepiej!

Najbliższe spotkanie zespół rozegra na własnym boisku w sobotę 10 września o godzinie 13.00 z KS Świerklany II.

Info: KS Płomień Czuchów