InformacjeKnurówSport i rekreacja

Kostrzyn nad Odrą/Knurów: Kryzys trwa…

MTS Knurów przegrał kolejne ligowe spotkanie. Tym razem podopieczne trenera Oskara Radkiewicza uległy na wyjeździe drużynie MUKS Kostrzyn nad Odrą 1:5 (1:1). Jedyną bramkę dla knurowskiego zespołu zdobyła Patrycja Wołczyk.

Pierwsza połowa spotkania nie zapowiadała tak wysokiej porażki. Gra była wyrównana z lekkim wskazaniem na gospodynie, które w 18 minucie wyszły na prowadzenie za sprawą Dudziak. 120 sekund później knurowianki doprowadził do wyrównania, a na listę strzelczyń wpisała się Wołczyk.

Wszystko „posypało się” w drugiej części spotkania. MUKS Kostrzyn nad Odrą bezlitośnie wykorzystał błędy drużyny gości i zaaplikował swoim rywalkom cztery bramki. Soczyńską pokonywały Zielińska, ponownie Dudziak, Czarnak i Bieszczot.

Dla MTS-u Knurów była to szósta porażka w bieżącym sezonie i trzecia z rzędu.

MUKS Kostrzyn nad Odrą – MTS Knurów 5:1 (1:1)
⚽Bramki: Dudziak 18′, 72′, Zielińska 46′, Czarnak 76′, Bieszczat 88′ – Wołczyk 20′

MUKS: Kiałka (90′ Osolińska) – Sowala, Sawicka, Łagińska (85′ Białomazur), Wit – Januszkiewicz (89′ Oberda), Czarnak, Dziechciarz, Zielińska, Bieszczat (90′ Kuźmińczuk) – Dudziak (90′ Kwiatkowska).

MTS: Soczyńska – Zarzycka, Białas, Kafka, Polk – Kluczniok (62′ Twardon), Ciepła (85′ Orzeł), Zawadzka, Kozielska, Wołczyk – Kelner.